WITAMY !


Myśl na każdy dzień
:

"Kto ufa Bogu, ten nigdy nie dozna zawodu”.

(bł. ks. Michał Sopoćko)


17 stycznia – Dzień Babci i Dziadka w gr.” MOTYLKI”

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z gr. „MOTYLKI” zapraszają swoje kochane Babcie i kochanych Dziadków na występ, który odbędzie się w piątek 17 stycznia o godz. 12.00 w sali gr.„BIEDRONECZEK”.

20 stycznia – konferencja pedagogiczna dla Rodziców dzieci z naszego przedszkola

W tym dniu będziemy gościć w naszym przedszkolu panią Małgorzatę Więczkowską – znaną pedagog, główne kierunki jej zainteresowań to pedagogika medialna, wychowanie do mass mediów, manipulacja i zagrożenia oraz profilaktyka medialna. Jest autorką licznych artykułów i recenzji; uczestniczka cyklu audycji radiowych: Przemoc w Internecie – dziecko w zagrożeniu, Komputer
w rodzinie
, Wychowanie do mass mediów dzieci i młodzieży, Internet – dobry czy zły?
Pani Małgorzata Więczkowska wygłosi o godz. 16.00 w dużej sali budynku parafialnego (budynek plebanii) konferencję dla rodziców naszego przedszkola na temat zagrożeń występujących w bajkach, programach telewizyjnych, grach komputerowych i zabawkach dla dzieci.
Prosimy o obecność.

22 stycznia – Teatr EDEN „ Przypowieść o talentach”

O godz. 10.00 dla naszych dzieci odbędzie się spektakl teatralny pt. „Przypowieść o talentach”. Aktorzy w tym przedstawieniu starają się przede wszystkim zwrócić uwagę na rozmaite dary, które Bóg ofiarował każdemu człowiekowi: jednym dał mniej, innym więcej… Ponadto, starają się wytłumaczyć dzieciom sens dzielenia się z innymi tym, co otrzymaliśmy od Boga. Piękna scenografia oraz oryginalne arabskie tuniki przybliżają egzotykę krajów Dalekiego Wschodu. Nie zabraknie również humorystycznych wątków i orientalnej muzyki, co gwarantuje wspaniałą zabawę.

23 stycznia – Dzień Babci i Dziadka w gr.” ŚLIMACZKI”

Tego dnia zapraszamy do najstarszej grupy tzw. „ŚLIMACZKI” kochane Babcie i kochanych Dziadków na występ, który odbędzie się o godz. 12.00 w sali gr.„BIEDRONECZEK”.

24 stycznia – Dzień Babci i Dziadka w gr.” BIEDRONECZKI”

Najmłodsza grupa naszego przedszkola „BIEDRONECZKI” także przygotowała niespodziankę z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zapraszamy w piątek, dn.24 stycznia na godz. 10.00 kochane Babcie i kochanych Dziadków na przedstawienie w wykonaniu Ich wnucząt.